Boekhandel De Beukelaar

Sterren in de schemering

Auteur: Sundin, Sarah

sterren-in-de-schemering
Omschrijving

München, 1938. De Amerikaanse journalist Evelyn Brand is vastbesloten haar vaderland op de hoogte te stellen van de groeiende tirannie in nazi-Duitsland. Maar ze moet voorzichtig zijn om geen argwaan te wekken bij de regering én bij haar baas, die vindt dat ze als vrouw minder grote klussen zou moeten doen. Een hartslagverhogende roman voor de fans van Melanie Dobson en Tricia Goyer.

Paperback, 400 pagina's. 

  • Status: Op voorraad
  • Auteur: Sundin, Sarah
  • Aantal paginas: 400
  • Ean: 9789029731560
Aantal
  • € 22,99

Zoeken door Oorlogsboeken

262