Boekhandel De Beukelaar

Lot en lu in de winter

Auteur: End, C. van den

lot-en-lu-in-de-winter
Omschrijving

lot ligt in bed.

ze kijkt uit het raam.

daar valt iets.

het is sneeuw.

dat is fijn.

lot gaat naar school.

juf vertelt.

nog vijf keer naar school.

dan is het kerstfeest.

in de kerk.

AVI M3

  • Status: Uitverkocht en niet meer te bestellen
  • Auteur: End, C. van den
  • Ean: 9789055518258
Prijs € 6,90

Zoeken door Leesboeken -12

259